Naziv i vrsta robe:
ISKRA brusilica za zidove 710W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Brusilica za zid |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 710 W |
| Obrtaji | 1200-2700 obr/min-1 |
| Pribor | Vreća za prašinu, usisna cev (2 m), 6 x brusni list |
| Masa | 3.5 kg |
| Dimenzije | 180 mm (brusna ploča) |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA brusilica za zidove 710W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina