Naziv i vrsta robe:
ISKRA brusilica za zidove "žirafa"
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Brusilica za zid |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 750 W |
| Obrtaji | 900-1.800 obr/min-1 |
| Pribor | Vreća za prašinu, usisna cev (2 m), 6 x brusni list |
| Masa | 7 kg |
| Dimenzije | Dužina sa ručkom 170 cm, 225 mm (brusna ploča), 2.5 mm (prečnik vibracionog kruga) |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA brusilica za zidove "žirafa"
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina