Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO čeona vibraciona brusilica 200W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Vibraciona brusilica |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 200 W |
| Obrtaji | 15.000 obr/min-1 |
| Vibracije | 30.000 min-1 |
| Pribor | Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list |
| Masa | 1.2 kg |
| Dimenzije | 1.6 mm (prečnik vibracionog kruga), 140x140x80 mm (brusna ploča) |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO čeona vibraciona brusilica 200W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina