Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO rotaciona ekscentrična brusilica 240W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Rotaciona brusilica |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 240 W |
| Obrtaji | 12.000 obr/min-1 |
| Vibracije | 24.000 min-1 |
| Pribor | Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list |
| Masa | 1.3 kg |
| Dimenzije | 2 mm (prečnik vibracionog kruga), 125 mm (brusna ploča) |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO rotaciona ekscentrična brusilica 240W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina