Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO rotaciona ekscentrična brusilica 450W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Rotaciona brusilica |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 450 W |
| Obrtaji | 6.000-12.000 obr/min-1 |
| Vibracije | 12.000-24.000 min-1 |
| Pribor | Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list |
| Masa | 2 kg |
| Dimenzije | 2.5 mm (prečnik vibracionog kruga), 150 mm (brusna ploča) |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO rotaciona ekscentrična brusilica 450W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina