Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO ugaona brusilica 2600W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Ugaona brusilica |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 2600 W |
| Obrtaji | 6.600 obr/min-1 (bez opterećenja) |
| Prečnik diska | 230 mm |
| Navoj | M14 |
| Ručka | Antivibracijska, tri položaja, podesiva levo/desno 90° |
| Dužina kabela | 1.9 m |
| Masa | 4.85 kg |
| Dodatne funkcije | Sporiji start |
| Ostale napomene | Rezna ploča nije uključena |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO ugaona brusilica 2600W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina