Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO ugaona brusilica 900W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Ugaona brusilica |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 900 W |
| Obrtaji | 12.000 obr/min-1 (bez opterećenja) |
| Prečnik diska | 125 mm |
| Navoj | M14 |
| Ručka | Dva položaja |
| Dužina kabela | 1.9 m |
| Masa | 1.8 kg |
| Ostale napomene | Rezna ploča nije uključena |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA ERO ugaona brusilica 900W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina