Naziv i vrsta robe:
ISKRA ugaona brusilica 2000W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Ugaona brusilica |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 2000 W |
| Obrtaji | 0-6500 obr/min-1 (bez opterećenja) |
| Prečnik diska | 230 mm |
| Navoj | M14 |
| Ručka | Tri položaja |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA ugaona brusilica 2000W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina