Naziv i vrsta robe:
ISKRA vibraciona brusilica 180W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Vibraciona brusilica |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 180 W |
| Obrtaji | 12.000 obr/min-1 |
| Vibracije | 12.000-24.000 min-1 |
| Pribor | Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list |
| Masa | 1.6 kg |
| Dimenzije | 1 mm (prečnik vibracionog kruga), 90x187 mm (brusna ploča), 90x230 mm (brusni list) |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA vibraciona brusilica 180W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina