Naziv i vrsta robe:
ISKRA X-CROSS akumulatorska ugaona brusilica 20V
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Ugaona akumulatorska brusilica |
| Napajanje | 20 V |
| Obrtaji | 8000 obr/min-1 (bez opterećenja) |
| Prečnik diska | 115 mm |
| Navoj | M14 |
| Ručka | Dva položaja |
| Masa | 1.7 kg |
| Ostale napomene | Li-ionski akumulatori i punjači se prodaju odvojeno |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA X-CROSS akumulatorska ugaona brusilica 20V
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina