Naziv i vrsta robe:
Grejalica sa halogenim i karbon grejačima 1200W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | HOME |
| Tip | Halogena grejalica |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 1200 W |
| Montaža | Samostojeća |
| Dužina kabela | 1.4 m |
| Materijal kućišta | Metal, plastika |
| Boja kućišta | Siva |
| IP zaštita | IPX4 |
| Zaštita od pregrevanja | Ne |
| Zaštita kod prevrtanja | Da |
| Termostat | Ne |
| Tip grejača | Halogeni + karbon |
| Podesiva snaga | Ne |
| Tajmer | Da, 6 h |
| Dodatne funkcije | Odabir režima grejanja (karbonski ili halogeni grejač), oscilacija |
| Daljinski upravljač | Da |
| Masa | 4.5 kg |
| Dimenzije | 270x860 mm |
Naziv i vrsta robe:
Grejalica sa halogenim i karbon grejačima 1200W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina