Naziv i vrsta robe:
Halogena grejalica za spoljnu upotrebu 2000W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | HOME |
| Tip | Halogena grejalica |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 650 / 1350 / 2000 W |
| Montaža | Samostojeća |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna / siva |
| IP zaštita | IPX4 |
| Zaštita od pregrevanja | Ne |
| Zaštita kod prevrtanja | Da |
| Termostat | Ne |
| Tip grejača | Halogeni |
| Podesiva snaga | Da |
| Tajmer | Ne |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Masa | 8 kg |
| Dimenzije | 500x1770-2050 mm |
Naziv i vrsta robe:
Halogena grejalica za spoljnu upotrebu 2000W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina