BRAYTRON crna visilica 6xG9
Rasprodato
Konačna cena
10,670 RSD
-
Konačna cena
10,670 RSD
Konačna cena
10,670 RSD
10,670 RSD
-
10,670 RSD
Trenutna cena
10,670 RSD
- BRAYTRON viseća lampa osvežava prostor finim, transparentnim staklima koja lebde na tankim crnim sajlama
- Diskretna, ali upečatljiva - stvara efekat savremene elegancije i čistoće u enterijeru, bez suvišnih detalja
- Savršena je za moderne dnevne sobe, trpezarije ili bilo koji prostor gde želite da svetlo istakne ambijent, a ne da ga zaseni
- Sa šest G9 grla, nudi potpunu slobodu u izboru svetla - toplog i umirujućeg ili bistrijeg i funkcionalnog
- Prodaje se bez sijalica
| Brend | BRAYTRON |
| Tip | Visilica |
| Montaža | Viseća |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Opterećenje | Maks. 6x10 W |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva, nije u sklopu) |
| Grlo | 6 x G9 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Masa | 1240 g |
| Dimenzije | (Š) 1250 x (V) 1200 mm |