BRAYTRON punjiva LED panik lampa 3W
Konačna cena
1,542 RSD
-
Konačna cena
1,542 RSD
Konačna cena
1,542 RSD
1,542 RSD
-
1,542 RSD
Trenutna cena
1,542 RSD
- BRAYTRON punjiva panik LED lampa
- Osvetljava prostoriju prilikom nestanka električne energije
- Poseduje dva režima rada (pripravni i trajni)
- U trajnom režimu uvek svetli (AC/DC)
- Kod pripravnog režima svetli samo pri nestanku struje (DC)
- Režimi se biraju putem prekidača na kućištu
- Pakovanje sadrži nalepnice koje mogu da se kombinuju ili rotiraju za postizanje bilo kojeg zahteva na mestu postavljanja
| Brend | BRAYTRON |
| Tip | Lampa |
| Oblik | Pravougaoni |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 3 W |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Jačina svetlosti | 100 lm |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Radni vek | 20000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 10000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP54 |
| Prekidač | Da |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Dimenzije | 240x90x46 mm |
| Vreme rada | ~2 h |
| Vreme punjenja | ~4-8 h |
| Unutrašnja baterija | LiFePO4, 3.2V, 600 mAh |