Naziv i vrsta robe:
LED reflektor sa PIR senzorom 20W 6500K
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | PROSTO |
| Tip | Reflektor sa senzorom |
| Napajanje | 220-240 V~, 50/60 Hz |
| Snaga | 20 W |
| Struja | 88 mA |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Jačina svetlosti | 1800 lm |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| PIR senzor | Da |
| Montaža | Zidna |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 20 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 36000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 18000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP65 |
| Radna temperatura | -20°C do +40°C |
| Masa | 0.27 kg |
| Dimenzije | 158x120x50 mm |
| Vreme osvetljenosti | Minimum 7 s (±3 s); maksimum 8 min (±2 min) |
| Svetlosna osetljivost senzora | 3-2000 lx (podesivo) |
| Ugao detekcije senzora | 120° |
| Domet senzora | 10 m MAKS. (<25°C) |
| Ostale napomene | Broj uključenja utiče na radni vek |
Prodavnica Hoba ulaže sve napore da boje artikala na internetu budu što sličnije bojama u prirodi. Ipak, zbog različitog prikaza na uređajima, boje koje dobijete mogu se delimično razlikovati od onih na ekranu.
Naziv i vrsta robe:
LED reflektor sa PIR senzorom 20W 6500K
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina