Naziv i vrsta robe:
LED sijalica P75 6500K 7W E27 OSRAM
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
Ova LED sijalica je dobra zamena za obične sijalice u kući
Ima matirano kućište, pa svetlo deluje mekše
Odmah postiže punu osvetljenost
Ravnomerno osvetljava prostor zahvaljujući širokom uglu svetla
Link ka stranici proizvoda na sajtu proizvođača: 4099854546945E
| Brend | OSRAM |
| Tip | Klasik |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 7 W |
| Struja | 62 mA |
| Grlo | E27 |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Jačina svetlosti | 1055 lm |
| Ugao osvetljenja | 150° |
| Klasa energetske efikasnosti | D |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 7 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 10000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| IP zaštita | IP20 |
| Masa | 20 g |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Dimenzije | Š 45 x V 77 mm |
Naziv i vrsta robe:
LED sijalica P75 6500K 7W E27 OSRAM
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina