LEDVANCE LED ugradna panel lampa 18W 4000K
Konačna cena
1,105 RSD
-
Konačna cena
1,105 RSD
Konačna cena
1,105 RSD
1,105 RSD
-
1,105 RSD
Trenutna cena
1,105 RSD
- Ugradna okrugla LED panel lampa iz LEDVANCE asortimana
- Upotrebom ove lampe postiže se velika ušteda električne energije i smanjenje emisije ugljen dioksida
- Odlikuje je velika efikasnost, dug radni vek i malo zagrevanje
- Jednostavna i brza montaža, može se koristiti i spolja
- Predviđena je za upotrebu u stambenim prostorijama, školama, kancelarijama itd.
- Moguća je i nadgradna montaža, u tom slučaju je potrebno zasebno kupiti odgovarajući ram (kompatibilni artikal 4099854561948E)
| Brend | LEDVANCE |
| Tip | Panel |
| Oblik | Okrugli |
| Montaža | Ugradna |
| Napajanje | 220-240 V~, 50-60 Hz |
| Snaga | 18 W |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Jačina svetlosti | 2070 lm |
| Ugao osvetljenja | 100° |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Faktor snage | >0.5 |
| CRI vrednost | 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 18 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 35000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP44 |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Masa | 170 g |
| Dimenzije | 190x42 mm |
| Dimenzija za otvor | 175 mm |