OSRAM crna X spojnica za monofaznu šinu
Konačna cena
543 RSD
-
Konačna cena
543 RSD
Konačna cena
543 RSD
543 RSD
-
543 RSD
Trenutna cena
543 RSD
- Podesi rasvetu brzo i bez muke uz OSRAM spojnicu za monofazni šinski sistem
- Ovaj dodatak omogućava da jednostavno povežeš četiri monofazne šine, bez dodatnih kablova i komplikacija
- Izrađena je od kvalitetnih materijala, ima moderan dizajn i lako se uklapa u enterijer
| Brend | OSRAM |
| Tip | Monofazna X spojnica |
| Napajanje | 220-240 V~, 50/60 Hz |
| Materijal kućišta | Plastika, aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Radna temperatura | -20°C do +40°C |
| Masa | 93 g |
| Dimenzije | 102x19x102 mm |