Naziv i vrsta robe:
Rasklopljiva LED sijalica E27 30W
Uvoznik:
Elementa d.o.o.
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | PROSTO |
| Tip | Rasklopljiva |
| Napajanje | 110-265 V~, 50/60 Hz |
| Snaga | 30 W |
| Struja | 130 mA |
| Grlo | E27 |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Jačina svetlosti | 2700 lm |
| Ugao osvetljenja | 100° |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 30 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 20000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 10000 |
| Dimabilnost | Ne |
| IP zaštita | IP20 |
| Masa | 350 g |
| Dimenzije | 130x250 mm |
Naziv i vrsta robe:
Rasklopljiva LED sijalica E27 30W
Uvoznik:
Elementa d.o.o.
Zemlja porekla:
Kina