Zidna LED lampa 12W
Konačna cena
4,656 RSD
-
Konačna cena
4,656 RSD
Konačna cena
4,656 RSD
4,656 RSD
-
4,656 RSD
Trenutna cena
4,656 RSD
- Atraktivna zidna LED lampa izrađena od aluminijuma u crnoj boji i akrila
- Emituje toplo belu nijansu svetla, snage 12W
- Ova lampa će predstavljati upečatljiv detalj u svakom enterijeru, bilo da je stambenog ili poslovnog tipa
| Tip | Zidna lampa |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60Hz |
| Snaga | 12 W |
| Jačina svetlosti | 600 lm |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 3000 K |
| Montaža | Nadgradna |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal kućišta | Aluminijum, akril |
| IP zaštita | IP20 |
| Dimenzije | 120x60x500 mm |