Zidna LED lampa 5W
Konačna cena
2,813 RSD
-
Konačna cena
2,813 RSD
Konačna cena
2,813 RSD
2,813 RSD
-
2,813 RSD
Trenutna cena
2,813 RSD
- Zidna lampa snage 5W sa prekidačem na bazi
- LED diode su i na bazi i na svetlećem telu lampe
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60Hz |
| Snaga | 5 W |
| Jačina svetlosti | 400 lm |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 4200 K |
| Montaža | Nadgradna |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja kućišta | Hrom |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| IP zaštita | IP44 |
| Dimenzije | 405x185 mm |