Zidna LED lampa 7W
Konačna cena
3,783 RSD
-
Konačna cena
3,783 RSD
Konačna cena
3,783 RSD
3,783 RSD
-
3,783 RSD
Trenutna cena
3,783 RSD
- Zidna LED lampa izrađena u kombinaciji metala boje mesinga i polikarbonatne plastike mlečno bele boje
- Emituje toplo belo svetlo snage 7W
- Poseduje prekidač na sebi za paljenje i gašenje
- Idealna za postavljanje iznad slika, kupatilskih ili kuhinjskih elemenata
| Tip | Zidna lampa |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60Hz |
| Snaga | 7 W |
| Jačina svetlosti | 700 lm |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 3000 K |
| Montaža | Nadgradna |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja kućišta | Mesing, zlatna |
| Materijal kućišta | Metal, PS |
| IP zaštita | IP20 |
| Dimenzije | 390x30x95 mm |