Zidna LED lampa 8W
Konačna cena
2,134 RSD
-
Konačna cena
2,134 RSD
Konačna cena
2,134 RSD
2,134 RSD
-
2,134 RSD
Trenutna cena
2,134 RSD
- Zidna LED svetiljka snage 8W sa prirodno belom bojom svetla
- Odlična kao ogledalsko svetlo za kupatila, za postavljanje iznad slika, ili u kuhinji kao pomoćno svetlo
| Tip | Zidna lampa |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60Hz |
| Snaga | 8 W |
| Jačina svetlosti | 640 lm |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Montaža | Nadgradna |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja kućišta | Hrom, bela |
| IP zaštita | IP44 |
| Dimenzije | 400x121x42 mm |