Naziv i vrsta robe:
Audio adapter USB-C na USB-C+3.5mm
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Tip | Audio |
| Priključak A | 1 x USB TIP-C utikač |
| Priključak B | 1 x 3.5 mm utičnica, 1 x USB TIP-C utičnica |
| Boja | Bela |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Pozlaćen | Ne |
| Masa | 20 g |
| Dimenzije | 108x148x170 mm |
Naziv i vrsta robe:
Audio adapter USB-C na USB-C+3.5mm
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina