Naziv i vrsta robe:
BRAYTRON bela spot lampa 2xGU10
Uvoznik:
BRAYTRON BALKAN DOO Novi Pazar, Dimitrija Tucovića bb, 36300 Novi Pazar, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | BRAYTRON |
| Tip | Spot lampa |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60Hz |
| Grlo | 2 x GU10 |
| Montaža | Nadgradna |
| Boja kućišta | Bela |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| IP zaštita | IP20 |
| Dimenzije | 300x120x60 mm |
| Ostale napomene | Sijalice se kupuju zasebno |
| Maksimalno opterećenje | 2x35 W |
Naziv i vrsta robe:
BRAYTRON bela spot lampa 2xGU10
Uvoznik:
BRAYTRON BALKAN DOO Novi Pazar, Dimitrija Tucovića bb, 36300 Novi Pazar, Srbija
Zemlja porekla:
Kina