Naziv i vrsta robe:
Dekorativni kamin na etanol
| Tip | Kamin na etanol |
| Vrsta goriva | 96% etil alkohol |
| Toplotna efikasnost | 3000 W |
| Kapacitet | 2 l |
| Montaža | Ugradna |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Zaštita od pregrevanja | Ne |
| Zaštita kod prevrtanja | Ne |
| Termostat | Ne |
| Podesiva snaga | Ne |
| Tajmer | Ne |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Masa | 21 kg |
| Dimenzije | 1200x600x180 mm, širina jednog gorionika 180 mm |
| Ostale napomene | Uz kamin ne dolaze zaštitna stakla |
Naziv i vrsta robe:
Dekorativni kamin na etanol