Naziv i vrsta robe:
Digitalni bežični sobni termostat
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
kina
| Brend | PROSTO |
| Napajanje | 2 x AAA 1.5 V baterije (nisu u sklopu) |
| Tip | Digitalni |
| Programabilan | Ne |
| Opseg merenja temperature | 0 - 50°C u koracima 0.1 °C |
| Opseg podešavanja temperature | 5 - 35°C u koracima 0.5°C |
| Osetljivost uključenja | 0.2 - 4°C |
| Preciznost merenja | ±0.1°C |
| Temperatura skladištenja | -10°C do +60°C |
| Tip senzora | NTC 10K |
| Dimenzije | 135x87.5x23.2 mm (termostat, bez stalka), 86x86x26 mm (prijemna jedinica) |
| Napajanje prijemne jedinice | 230 V~ / 50 Hz |
| Struja prekidanja | Maks. 10 A |
| Domet | ~50 m (na otvorenom) |
| IP zaštita | IP20 (prijemna jedinica), IP30 (termostat) |
| Dodatne funkcije | Detekcija otvorenog prozora, zaštita od smrzavanja |
Naziv i vrsta robe:
Digitalni bežični sobni termostat
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
kina