Naziv i vrsta robe:
Dimabilna LED plafonjera 48W sa ventilatorom
| Tip | Plafonjera |
| Oblik | Okrugli |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 48 W |
| Boja svetlosti | Toplo bela, hladno bela, dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 3000 / 4000 / 6000 K |
| Jačina svetlosti | 2600 / 4800 / 2600 lm |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 48 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 30000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 15000 |
| Dimabilnost | Da |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -20°C do +40°C |
| Dimenzije | 480x140 mm |
| Dodatne funkcije | Upravljanje putem daljinskog upravljača (u sklopu), ventilator, tajmer (30 min za svetlo i 1 h za ventilator) |
Naziv i vrsta robe:
Dimabilna LED plafonjera 48W sa ventilatorom