Naziv i vrsta robe:
Indukciona ploča za kuvanje 2000W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | HOME |
| Tip | Indukciona ploča |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 2000 W |
| Radna temperatura | 60-240°C (podesivo u koracima od po 20°C) |
| Tajmer | 1-180 min |
| Dodatne funkcije | Automatsko prepoznavanje odgovarajuće posude, zaštita za decu |
| Priključni kabel | - |
| Masa | 2.8 kg |
| Dimenzije | 290x64 mm |
| Ostale napomene | Posude koje se koriste na ploči moraju imati ravno dno od čelika, livenog gvožđa ili emajliranog čelika, prečnika od 12 do 26 cm |
Naziv i vrsta robe:
Indukciona ploča za kuvanje 2000W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina