Naziv i vrsta robe:
ISKRA električni višenamenski alat 300W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Višenamenski alat |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 300 W |
| Obrtaji | 0-26.000 obr/min-1 (prazan hod) |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Pribor | Usisni nastavak, brusna ploča, 3 x brusni list, 2 x potopni list pile, imbus ključ |
| Masa | 1.34 kg |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA električni višenamenski alat 300W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina