Naziv i vrsta robe:
ISKRA friteza na vruć vazduh 1500W - Air Fryer
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Friteza |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 1500 W |
| Zapremina | 3.2 l |
| Tajmer | 1-60 min / u koracima po 1 min |
| Dodatne funkcije | 7 programa, sistem protiv pregrevanja |
| Boja kućišta | Crna |
| Dužina kabela | 1.4 m |
| Masa | 4.5 kg |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA friteza na vruć vazduh 1500W - Air Fryer
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
kina