Naziv i vrsta robe:
ISKRA halogena grejalica 1600W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
ISKRA podna halogena grejalica
Opremljena sa 4 snažna grejača, koji omogućavaju podešavanje željene snage rada
Poseduje funkciju oscilacije u širokom luku, time osiguravajući brzo i ravnomerno zagrevanje prostorije
Zaštita pri prevrtanju i kućište otporno na toplotu obezbeđuju njeno sigurno korištenje
| Brend | ISKRA |
| Tip | Halogena grejalica |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 400 / 800 / 1200 / 1600 W |
| Montaža | Samostojeća |
| Dužina kabela | 1.5 m |
| Boja kućišta | Siva |
| IP zaštita | IP20 |
| Zaštita od pregrevanja | Ne |
| Zaštita kod prevrtanja | Da |
| Termostat | Ne |
| Tip grejača | Halogeni |
| Podesiva snaga | Da |
| Tajmer | Ne |
| Dodatne funkcije | Oscilirajući rad |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Masa | 1 kg |
| Dimenzije | 405(D) x 300(Š) x 560(V) mm |
Prodavnica Hoba ulaže sve napore da boje artikala na internetu budu što sličnije bojama u prirodi. Ipak, zbog različitog prikaza na uređajima, boje koje dobijete mogu se delimično razlikovati od onih na ekranu.
Naziv i vrsta robe:
ISKRA halogena grejalica 1600W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina