Naziv i vrsta robe:
ISKRA indukciona ploča za kuvanje 2000W
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ISKRA |
| Tip | Indukciona ploča |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 2000 W (podesiva u rasponu od 200-2000 W, u koracima od po 200 W) |
| Radna temperatura | 60-240°C (podesivo u koracima od po 20°C) |
| Tajmer | 1-240 min |
| Dodatne funkcije | Automatsko isključenje (posle 2 h rada ili ukoliko nema posude na ploči), funkcija zaključavanja, funkcija očuvanja toplote |
| Priključni kabel | 1.5 m |
| Masa | 2.3 kg |
| Ostale napomene | Posude koje se koriste na ploči moraju imati ravno dno od čelika, livenog gvožđa ili emajliranog čelika, prečnika od 12 do 26 cm |
Naziv i vrsta robe:
ISKRA indukciona ploča za kuvanje 2000W
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina