Naziv i vrsta robe:
Izduvni ventilator 100mm
Proizvodač:
BB Link
Zemlja porekla:
Srbija
| Tip | Izduvni |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 14 W |
| Maksimalan protok vazduha | 90 m3/h |
| Broj brzina | 1 |
| Nivo buke | 35 db |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| IP zaštita | IP24 |
| Dimenzije | 172x172x186 mm |
Prodavnica Hoba ulaže sve napore da boje artikala na internetu budu što sličnije bojama u prirodi. Ipak, zbog različitog prikaza na uređajima, boje koje dobijete mogu se delimično razlikovati od onih na ekranu.
Naziv i vrsta robe:
Izduvni ventilator 100mm
Proizvodač:
BB Link
Zemlja porekla:
Srbija