Naziv i vrsta robe:
LED brodska lampa 12W
| Brend | PROSTO |
| Tip | Brodska lampa |
| Oblik | Ovalni |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 230 V~ |
| Snaga | 12 W |
| Struja | 95 mA |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 4200 K |
| Jačina svetlosti | 840 lm |
| Broj LED dioda | 26 |
| Tip diode | SMD 2835 |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Faktor snage | >0.5 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 12 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 25000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 12500 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP54 |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Dimenzije | 205x105x54 mm |
Naziv i vrsta robe:
LED brodska lampa 12W