Naziv i vrsta robe:
LED panel 44.4W hladno bela
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | PROSTO |
| Tip | Panel |
| Oblik | Pravougaoni |
| Montaža | Nadgradna, ugradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 44.4 W |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Jačina svetlosti | 4560 lm |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| CRI vrednost | >80 Ra |
| Vreme zagrevanja | 0.5 s |
| Potrošnja | 45 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 25000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 12500 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Metal, plastika |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Dimenzije | 595x595x32 mm |
| Kompatibilni artikli | Nosač LPN-R59596/W, rezervni ispravljač LP-D48W300 (kupuju se zasebno) |
Naziv i vrsta robe:
LED panel 44.4W hladno bela
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina