Naziv i vrsta robe:
LED panel 4u1 32W hladno beli LEDVANCE
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | LEDVANCE |
| Tip | Panel |
| Oblik | Pravougaoni |
| Montaža | Ugradna, nadgradna, viseća |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 32 W |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Jačina svetlosti | 3600 lm |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Faktor snage | 0.9 |
| CRI vrednost | >80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 32 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 50000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Dimenzije | 1195x295x34 mm |
Naziv i vrsta robe:
LED panel 4u1 32W hladno beli LEDVANCE
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina