Naziv i vrsta robe:
LED plafonjera 24W dnevno svetlo
Uvoznik:
Trgovina Matejić DOO Kruševac, Birčaninova 1, 37000 Kruševac, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | MITEA |
| Tip | Plafonjera |
| Oblik | Okrugli |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 180-260 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 24 W |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Jačina svetlosti | 2150 lm |
| Tip diode | SMD LED |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Faktor snage | 0.5 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 24 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 25000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 10000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -0 do +40°C |
| Dimenzije | 380x50 mm |
Naziv i vrsta robe:
LED plafonjera 24W dnevno svetlo
Uvoznik:
Trgovina Matejić DOO Kruševac, Birčaninova 1, 37000 Kruševac, Srbija
Zemlja porekla:
Kina