Naziv i vrsta robe:
LED plafonjera 24W toplo i hladno bela
Uvoznik:
BB Link
Zemlja porekla:
Kina
| Tip | Plafonjera |
| Oblik | Okrugli |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 24 W |
| Boja svetlosti | Toplo / hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 3000 / 4000 K |
| Jačina svetlosti | 2400 lm |
| Ugao osvetljenja | 170° |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 24 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 30000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 15000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Aluminijum / akril |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Da, za odabir boje svetla |
| Radna temperatura | -10°C do +45°C |
| Dimenzije | 390 mm (prečnik) |
Naziv i vrsta robe:
LED plafonjera 24W toplo i hladno bela
Uvoznik:
BB Link
Zemlja porekla:
Kina