Naziv i vrsta robe:
LED plafonjera 36W hladno bela
| Tip | Plafonjera |
| Oblik | Okrugli |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 36 W |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Jačina svetlosti | 2880 lm |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 36 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 30000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 15000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP40 |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -10°C do +40°C |
| Dimenzije | 400x24 mm |
Naziv i vrsta robe:
LED plafonjera 36W hladno bela