Naziv i vrsta robe:
LED plafonjera 96W toplo, hladno, dnevna svetlost
| Brend | MODEE |
| Tip | Plafonjera |
| Oblik | Okrugli |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 175-265 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 96 W |
| Boja svetlosti | Toplo / hladno bela / dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 2700 / 4000 / 6000 K |
| Jačina svetlosti | 9120 lm |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 85 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 96 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 35000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 17500 |
| Dimabilnost | Da, preko daljinskog upravljača |
| Materijal kućišta | Plastika, aluminijum |
| Boja kućišta | Siva |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Dimenzije | 510x75 mm |
Naziv i vrsta robe:
LED plafonjera 96W toplo, hladno, dnevna svetlost