Naziv i vrsta robe:
LED reflektor 100W
| Brend | PROSTO |
| Tip | Pasivni reflektor |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 100 W |
| Struja | 435 mA |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Jačina svetlosti | 9000 lm |
| PIR senzor | Ne |
| Montaža | Zidna |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 100 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 30000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 15000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Siva |
| IP zaštita | IP65 |
| Radna temperatura | -20°C do +40°C |
| Dimenzije | 206.8x288.4x33.5 mm |
| Ostale napomene | Broj uključenja utiče na radni vek |
Naziv i vrsta robe:
LED reflektor 100W