LED sijalica B25 2700K 2.8W E27 OSRAM
Konačna cena
106 RSD
-
Konačna cena
106 RSD
Konačna cena
106 RSD
106 RSD
-
106 RSD
Trenutna cena
106 RSD
- Niža potrošnja energije od standardnih ili halogenih sijalica
- Jednostavna zamena
- Nije dimabilna
Odlična zamena za obične sijalice u kući
Odmah postiže punu osvetljenost
Ravnomerno osvetljava prostor zahvaljujući širokom uglu svetla
Link ka stranici proizvoda na sajtu proizvođača: 4099854545146E
| Brend | OSRAM |
| Tip | Sveća |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 2.8 W |
| Struja | 30 mA |
| Grlo | E27 |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 2700 K |
| Jačina svetlosti | 250 lm |
| Ugao osvetljenja | 220° |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 3 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 10000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| IP zaštita | IP20 |
| Masa | 17 g |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Dimenzije | Š 35 x V 102 mm |