Naziv i vrsta robe:
LED sijalica sa sumrak i senzorom pokreta LEDVANCE
Uvoznik:
Elementa D.o.o
Zemlja porekla:
Nemacka
| Brend | LEDVANCE |
| Tip | Sa senzorom |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 8.8 W |
| Struja | 55 mA |
| Grlo | E27 |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 2700 K |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Ugao osvetljenja | 200° |
| Faktor snage | >0.50 |
| CRI vrednost | 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 9 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 25000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| IP zaštita | IP20 |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Dimenzije | Š 60 x V 112 mm |
| Ugao detekcije senzora | 90° |
| Domet senzora | 3 m |
| Vreme osvetljenosti | 30 s |
| Minimalno osvetljenje | 20 lx |
Naziv i vrsta robe:
LED sijalica sa sumrak i senzorom pokreta LEDVANCE
Uvoznik:
Elementa D.o.o
Zemlja porekla:
Nemacka