Naziv i vrsta robe:
LED ugradna panel lampa 18W toplo bela
Uvoznik:
Trgovina Matejic D.O.O.
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | MITEA |
| Tip | Panel |
| Oblik | Okrugli |
| Montaža | Ugradna |
| Napajanje | 85~265 V~ |
| Snaga | 18 W |
| Struja | 280 mA |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 3000 K |
| Jačina svetlosti | 1500 lm |
| Tip diode | SMD |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Faktor snage | 0.6>0.7 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 70 Ra |
| Potrošnja | 18 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 20000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 10000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -10 do +40°C |
| Dimenzije | 21x223 mm, ugradna 205 mm |
Naziv i vrsta robe:
LED ugradna panel lampa 18W toplo bela
Uvoznik:
Trgovina Matejic D.O.O.
Zemlja porekla:
Kina