Naziv i vrsta robe:
LEDVANCE LED reflektor 10W dnevno svetlo
| Brend | LEDVANCE |
| Tip | Pasivni reflektor |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 10 W |
| Struja | 48 mA |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Jačina svetlosti | 1000 lm |
| PIR senzor | Ne |
| Montaža | Zidna |
| Ugao osvetljenja | 100° |
| Faktor snage | >0.9 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 10 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 50000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP65 |
| Radna temperatura | -30 do +45°C |
| Masa | 280 g |
| Dimenzije | 114x109x29 mm |
Naziv i vrsta robe:
LEDVANCE LED reflektor 10W dnevno svetlo