Naziv i vrsta robe:
LEDVANCE spot lampa 10.5W
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | LEDVANCE |
| Tip | Spot lampa |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 10.5 W |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 3000 K |
| Jačina svetlosti | 1000 lm |
| Ugao osvetljenja | 115° |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Potrošnja | 11 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 30000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 15000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Masa | 600 g |
| Dimenzije | 350x119x120 mm |
Naziv i vrsta robe:
LEDVANCE spot lampa 10.5W
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina