Naziv i vrsta robe:
LEDVANCE spot lampa 2xGU10
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | LEDVANCE |
| Tip | Spot lampa |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 6.8 W |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 2700 K |
| Jačina svetlosti | 460 lm |
| Ugao osvetljenja | 36° |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| CRI vrednost | 90 Ra |
| Grlo | 2 x GU10 |
| Potrošnja | 7 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 25000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| Dimabilnost | Da (priložena sijalica je dimabilna) |
| Materijal kućišta | Metal, pluta |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Masa | 510 g |
| Dimenzije | 338x136x100 mm |
Naziv i vrsta robe:
LEDVANCE spot lampa 2xGU10
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina