Naziv i vrsta robe:
LEDVANCE spot lampa 3xGU10
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | LEDVANCE |
| Tip | Spot lampa |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 12.9 W |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 2700 K |
| Jačina svetlosti | 1050 lm |
| Ugao osvetljenja | 36° |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Grlo | 3 x GU10 |
| Potrošnja | 3 x 5 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 30000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 100000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Metal, plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Masa | 720 g |
| Dimenzije | (D)444 x (V)131 x (Š)60 mm |
Naziv i vrsta robe:
LEDVANCE spot lampa 3xGU10
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina