Naziv i vrsta robe:
Mikrotalasna pećnica 700W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
kina
| Brend | HOME |
| Tip | Mikrotalasna pećnica |
| Napajanje | 230 V~ / 50 H / 1050 W |
| Snaga | 700 W |
| Frekvencija | 2450 MHz |
| Zapremina | 20 l |
| Tajmer | Maks. 35 min |
| Način rada | Podesivih 5 nivoa snage |
| Dodatne funkcije | Odleđivanje |
| Boja kućišta | Bela |
| Dužina kabela | 1 m |
| Pribor | Stakleni tanjir |
| Masa | 10.3 kg |
| Dimenzije | 440x259x359 mm |
Naziv i vrsta robe:
Mikrotalasna pećnica 700W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
kina